Sobotni mecz Widzewa z Podbeskidziem Bielsko-Biała, który rozegrany zostanie na stadionie przy al. Piłsudskiego, kibice będą mogli obejrzeć z trybuny krytej oraz trybun C i D. Ze względu na trudne warunki pogodowe podczas tego spotkania nieczynne będą natomiast trybuny A6-A8 oraz B. Fani klubu, którzy kupili już bilety wstępu na zamknięte sektory zostaną przekierowani na miejsca na trybunie C, z wyłączeniem C+. W punktach gastronomicznych przy otwartych trybunach kibice będą mogli nabyć ciepłe posiłki. Jednocześnie po raz pierwszy na terenie stadionu dostępne będzie również specjalne widzewskie piwo marki Harnaś. Sobotni mecz Widzewa z Podbeskidziem rozpocznie się o godz. 13.30.

- Z uwagi na niesprzyjającą pogodę, by zapewnić bezpieczeństwo naszym kibicom zdecydowaliśmy się zamknąć niektóre trybuny na mecz z Podbeskidziem. Oczywiście miejsca na trybunie krytej oraz trybunach C i D będą czekać w sobotę na przyjęcie kibiców. Co więcej, w specjalnie wyposażonych punktach na terenie stadionu dostępne będą ciepłe posiłki oraz napoje, a także po raz pierwszy niskoprocentowe piwo Harnaś przygotowane specjalnie dla fanów klubu – mówi Marcin Animucki, prezes zarządu RTS Widzewa Łódź SA.

W związku ze zmianami na stadionie na sobotnie spotkanie Widzew wstrzymał czasowo sprzedaż biletów na trybuny A6-A8 i B. Cały czas prowadzona jest natomiast sprzedaż wejściówek na trybuny A2, A4 i C i D, które będą otwarte dla kibiców podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.