Na przełomie marca i kwietnia po raz szósty wystartuje Liga Biznesu, czyli amatorskie rozgrywki piłkarskie, organizowane przez Fundację Widzew Łódź „Akademia Futbolu”. Wezmą w nich udział drużyny, reprezentujące firmy z regionu łódzkiego. Dla uczestników będzie to nie tylko okazja do spędzenia wolnego czasu na sportowo, ale także możliwość wsparcia piłkarstwa młodzieżowego, bo na ten cel zostaną przeznaczone zyski z organizacji turnieju.

- Liga Biznesu niezmiennie cieszy się popularnością, bo łączy możliwość integracji pracowników, ich aktywnego wypoczynku z promocją firmy oraz wsparciem piłkarstwa młodzieżowego. Cieszymy się, że nie brak firm, które są z nami od pierwszej edycji. Istnieje jednak możliwość dołączenia do najbliższej edycji nowych uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie ma co zwlekać – podkreśla Grzegorz Bakalarczyk, prezes Fundacji Widzew Łódź „Akademia Futbolu”.

W rozgrywkach Ligi Biznesu biorą udział zespoły złożone z 10-20 osób. Mecze trwają 2x25 minut i występują w nich drużyny złożone z 7 zawodników. Spotkania rozgrywane są w poniedziałki i wtorki w godzinach wieczornych, na sztucznym boisku Widzewa, przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Turniej zakończy się w czerwcu uroczystą galą, podczas której wszystkim uczestnikom zostaną wręczone pamiątkowe puchary, a najlepszym także nagrody.

Wszystkie niezbędne informacje na temat rozgrywek dostępne są na stronie www.ligabiznesu.com.