RTS Widzew Łódź podpisał nowy kontrakt z firmą Impall, który zakłada rozszerzenie współpracy. Na podstawie umowy Impall zwiększy bowiem dwukrotnie swoje zaangażowanie finansowe w Widzew. W zamian reklamy partnera pojawią się w kolejnym sezonie na elektronicznych bandach  zainstalowanych wokół stadionu przy al. Piłsudskiego. Co więcej, sponsor klubu zamieni dotychczasowe pakiety hospitality VIP na SuperVIP, które obejmują najszerszy zakres świadczeń oferowanych przez Widzew.

- Już w ubiegłym sezonie mogliśmy przekonać się ile korzyści dla partnera niesie ze sobą współpraca z Widzewem. Chcemy dalej czerpać z siły reklamowej klubu i w ten sposób zwiększać rozpoznawalność własnej marki, podpisaliśmy więc kolejną umowę z Widzewem. Wpływ na tę decyzję miał również wysoki poziom obsługi, jaką klub zapewnił nam po nawiązaniu współpracy w ubiegłym sezonie. Tym razem będziemy korzystać nie tylko z możliwości reklamy na bandach LED wokół stadionu Widzewa, ale też z pakietów SuperVIP, które służą jako narzędzie do budowania relacji z naszymi partnerami w biznesie  - Adam Rozwandowicz, właściciel firmy Impall, oferującej maszyny i urządzenia do produkcji odzieży i tekstyliów.

- Staramy się dopasować do potrzeb naszych partnerów i zapewnić im współpracę na jak najwyższym poziomie. Atrakcyjna oferta biznesowa klubu w połączeniu z naszą dbałością o sponsorów  sprawia, że choć dopiero co skończyły się ligowe rozgrywki, dotychczasowi partnerzy Widzewa już decydują się na współpracę w kolejnym sezonie. To dla nas ogromna satysfakcja, że obok nowo pozyskanych firm, możemy liczyć też na grono stałych partnerów klubu. Zachęcamy więc do współpracy z klubem zarówno nowych sponsorów, jak również tych, którzy mieli już okazję promować się z Widzewem – Marcin Ciącio, dyrektor sprzedaży RTS Widzew Łódź SA.

Firmy zainteresowane współpracą biznesową z Widzewem mogą kontaktować się z klubem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..