RTS Widzew Łódź po raz kolejny zorganizował specjalny konkurs dla swoich fanów, w którym do wygrania są bony o wartości nawet do 150 PLN. Zwycięzcy będą je mogli wymienić na oryginalne klubowe artykuły  podczas najbliższego widzewskiego kiermaszu, który odbędzie się już 3 czerwca.

By wziąć udział w konkursie kibice muszą przesłać swoje zdjęcia promujące artykuły klubowe Widzewa. Autorzy trzech najciekawszych zgłoszeń otrzymają bony w wysokości 50, 100 oraz 150 PLN do zrealizowania na najbliższym widzewskim kiermaszu. Ponadto wybrane zdjęcia zostaną zamieszczone w albumie utworzonym na Fanpage’u RTS Widzew Łódź. Konkurs potrwa do 30 maja włącznie.

- Nasz Fanpage dynamicznie się rozwija i w tym momencie liczy już ponad 17 tysięcy fanów. Największe zainteresowanie kibiców na naszym profilu generują oczywiście zwycięstwa drużyny, jednak cały czas, szczególnie podczas przerwy w rozgrywkach, poszukujemy różnorodnych sposobów, by podtrzymać atrakcyjność strony. Oprócz zamieszczania na profilu aktualności sportowych, regularnie organizujemy więc konkursy oraz informujemy o promocjach. Stawiamy przy tym na zwiększenie zaangażowanie fanów na profilu,  dzięki czemu mamy szansę dowiedzieć się, jakie są ich opinie czy oczekiwania – mówi Michał Kulesza, rzecznik RTS Widzew Łódź SA.

Kiermasz Widzewa odbywa się cyklicznie i umożliwia fanom zakupienie produktów oznakowanych herbem Klubu w promocyjnej cenie. Na stoisku wystawiane są artykuły, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Tym razem po raz pierwszy pojawią się proporce z rundy wiosennej 2011/2012. Kibice będą mogli zakupić także historyczne bilety i karnety oraz stroje meczowe z minionego sezonu. W niedzielę w godzinach 10-16 w Sali SuperVIP przy widzewskim stadionie przyjmowane będą ponadto zamówienia na personalizację zakupionych koszulek.

Konkurs kiermaszowy jest jednym z wielu atrakcji proponowanych fanom Widzewa w tym roku. W połowie maja zakończył się plebiscyt na „Dziewczynę Widzewa”, wciąż trwa natomiast akcja organizowana wspólnie z marką Emporio Armani 7, w której nagrodą główną jest bon o wartości 1000 PLN do zrealizowania w salonie producenta w łódzkiej Manufakturze.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie  http://widzew.pl/pl/wiadomosci/informacje/7819.html.