RTS Widzew Łódź podpisał umowę sponsorską z firmą Eris Partner KAROPOL Łódź, dystrybutorem kosmetyków marki Dr Irena Eris. W ramach współpracy nowy sponsor klubu będzie dostarczać specjalistyczne produkty wykorzystywane w celach medycznych m.in. w pracy klubowych masażystów.

- Masaż sportowy to nieodłączny element treningu każdego piłkarza. Pomaga zapobiegać kontuzjom, zmniejszyć zmęczenie organizmu po ćwiczeniach, a w przypadku urazów nawet przywrócić sprawność mięśni. Warto więc korzystać podczas masażu ze specjalistycznych produktów, które będą wspierać proces odnowy biologicznej zawodników. Chcemy dostarczać  do klubu właśnie takie profesjonalne kosmetyki, by piłkarze Widzewa mogli w pełni sił walczyć o punkty na boisku w kolejnym sezonie. To dla nas tym bardziej ważne, że w ten sposób możemy sponsorować klub z naszego regionu – mówi Jolanta Karpińska, wiceprezes zarządu Eris Partner Karopol Łódź .

- Dr Irena Eris to obecnie najsilniejsza polska marka kosmetyczna, co pokazały wyniki programu Superbrands 2012. Cieszy fakt, że tak ceniona i zaufana firma będzie dostarczać produkty dla widzewskiej drużyny. Z połączenia  dwóch tak silnych marek, jak Widzew i Dr Irena Eris z pewnością wyniknie wiele korzyści dla obu stron mówi Marcin Ciącio, dyrektor sprzedaży RTS Widzew Łódź SA.